Apie mus

Šis tinklaraštis – asmeninė vieta interneto platybėse, kurioje apjungiu dalykus, kurie labiausiai patinka – tai Dirginčių giminės geneologinis medis, fotografija, verslas ir dar eilė kitų, kiek mažiau svarbių, tačiau supančių mus visus, dalykų.

[atnaujinta: 2016-05-28 arba po 3 metų :)]

[atnaujinta: tik šiandien 2013-06-16 pats užklydau ir pamačiau, kad šiame puslapyje „Apie mus“ lankiausi prieš 2,5 metų…:)]

Trumpai apie mane. Esu Fortunatas Dirginčius – Lietuvos centrinėje kredito unijos valdybos pirmininkas ir administracijos vadovas, prieš tai šioje įmonėje ėjau rinkodaros skyriaus vadovo pareigas. Kaip valdybos narys taip pat dalyvauju Asociacijos Lietuvos kredito unijos, UAB „LKU turto valdymas“ ir tarptautinės organizacijos „Proxfin“ veikloje.

Pagrindinis mano darbas – užtikrinti sklandų ir efektyvų Lietuvos centrinės kredito unijos darbą, kredito unijų sistemos mokumą ir likvidumą, kelti pasitikėjimą kredito unijomis tiek tarpusavyje, tiek išorėje, kredito unijų populiarinimas, produktų kūrimas, jų palaikymas ir rėmimas, kainodara ir ne tik. Skaitau teminius seminarus kredito unijų darbuotojams rinkodaros tematika, konsultuoju valdymo klausimais. Esu stažavęsis Desjardins kredito unijų federacijoje (Kanada), kooperatiniame banke Rabobank (Nyderlandai), Lenkijos kredito unijų judėjime SKOK, Bancci di Credito Cooperativo (Italija) ir kt. Gyvenimą su kredito unijomis esu susijęs jau daugiau, kaip 15 metų, esu Akademinės kredito unijos, kredito unijos „Moterų taupa“ ir Palangos kredito unijos narys.

Mokiausi Tauragės 1-oje vidurinėje mokykloje (dabar Tauragės Martyno Mažvydo pagrindinė mokykla), baigiau Vilniaus universiteto Kauno humanitarinį fakultetą ir įgyjau Tarptautinio verslo magistro laipsnį bei verslo vadybos ir administravimo bakalauro kvalifikacinį laipsnį.

Laisvalaikį leidžiu pridėjęs akį prie fotoaparato Pentax K10D Pentax K-3 – galbūt seksiu arba jau seku savo senelio Juozo Meškerio pėdomis, kuris buvo vienas žinomiausių profesionalų fotografų Tauragėje. Kviečiu apsilankyti fotoprojekto „Po nuotrauką kasdieną 2010“ galerijoje, o taip pat užsisakyti asmeninę fotosesiją. Tai taip svarbu įamžinti ir išsaugoti tas malonias dabarties akimirkas ir dalintis jomis su kitais ateityje.

Patinka beisbolas ir krepšinis. Sergu už Kauno „Lituanica“ bei Boston’o „Red Sox“ ir Kauno „Žalgirį“, rašau bei administruoju blog’us bei tinklapius, domiuosi skaitmeniniu marketingu, webcastingu, dirbu įvairiais grafikos redaktoriais (Photoshop, InDesign, Illustrator, CorelDraw), esant reikalui „gelbėdavau“ darbinį biudžetą maketuodamas vieną ar kitą darbelį, kurie yra pasirodę Verslo žinių leidiniuose, žurnaluose TV gidas, Privatu! Esu gerai įvaldęs prezentacijų paruošimą ir pristatymą.

Na ir svarbiausia – turiu išties gausią šeimą, kuri yra tikra Dirginčių giminės medžio puošmena 🙂 Su žmona Renata atšventėme 21 santuokos metų jubiliejų, vyriausias sūnus Valentas (21), dukra Ieva (17) ir pats mažiausias Justas Povilas (7)!

Susisiekime!