Kaip per 5 sekundes sulankstyti marškinius

Grįžote iš atostogų, kalnai rūbų – skalbimo mašinos dūzgia be sustojimo, lyginimo lentos linksta ir pūškuoja ir dar liko… rūbų lankstymas, o taip nesinori aukoti laiko.

Tiesą pasakius esu kiek nustebęs, kad mano bloge šiuo metu pats populiariausias įrašas yra apie tai, kaip profesionaliai susilankstyti rūbus. Ko gero užimti internautai nori kuo mažiau laiko gaišti prie tokios, kaip čia pasakius literatūriškai, rutinininės lankstomosios veiklos. Tačiau niekur nedingsi – turime rinktis tarp tvarkos ir betvarkės, o kalno rūbų juos išlyginus nesinori vėl susukti į kamuolį ir laikyti paskutinei minutei.

Panašu, kad tai parūpo ir produktyvumo entuziastams, kurie sugalvojo būdą, kaip per penkias sekundes tvarkingai sulankstyti marškinėlius ar marškinius. Vaizdo įraše patyręs lankstytojas tai padaro net nepilnai per 2 sekundes.

Pats išbandžiau ir galiu patvirtinti, kad daugiau 10 sekundžių neužtrukau (ei, aš dar tik mokausi). Tad, kviečiu pasižiūrėti šį vaizdo įrašą, kaip sutaupyti kelias minutes asmeninio laiko ir, jei patiko, ką pamatėte, paspauskite „laiką“ bei pakomentuokite, kaip ir per kiek sekundžių pavyko sulankstyti marškinius.

Gal galite pasidalinti savo patarimais, kaip taupyti laiką rutininiuose namų ruošos darbuose? Mielai paskaitysiu:)

Fortunatas

 

Comments

comments

1 Comment

  1. […] fotografiją, bet populiariausias straipsnis buvo apie profesionalų rūbų sulankstymą, po to kaip sulankstyti marškinėlius per 5 sekundes, vėliau apie šeimos medžio sukūrimą, apie dayvavimą konferencijoje ir… apie čeburekus. […]

    Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to top