Apie mus

Fortunatas Dirginčius
Fortunatas Dirginčius

Šis tinklaraštis – asmeninė vieta interneto platybėse, kurioje apjungiu dalykus, kurie labiausiai patinka – tai Dirginčių giminės geneologinis medis, fotografija, kinas, verslas ir dar eilė kitų, kiek mažiau svarbių, tačiau mus visus supančių, dalykų.

[atnaujinta: 2018-03-28 atėjo laikas…]

[atnaujinta: 2018-02-13 na ir bėga laikas…]

[atnaujinta: 2016-05-28 arba po 3 metų :)]

[atnaujinta: tik šiandien 2013-06-16 pats užklydau ir pamačiau, kad šiame puslapyje “Apie mus” lankiausi prieš 2,5 metų…:)]

Trumpai apie mane. Esu Fortunatas Dirginčius – iki 2020 01 01 darbavausi nekilnojamojo turto investicinio fondo valdymo įmonėje UAB “Victory Funds”, UAB “Sutelktinio finansavimo platformoje “Profitus”.

Veiklų daug – jos įvairios ir įdomios, verčia (geraja prasme) visuomet išlikti “aštriam” – mokytis, bandyti, klysti, taisyti, daryti – vienu žodžiu, tobulėti.

Žinoma, esu sukaupęs ir jos kurį laiką dar tikrai neišbarstysiu, patirtį, susijusią su kredito unijų tema: konsultuoju kredito unijas, kredito unijas besitransformuojančias į specializuotus bankus, taip pat ir kitas smulkias ir vidutines įmones verslo, valdymo klausimais. Kaip nepriklausomas konsultantas konsultuoju Jordanijos mikrofinansų asociaciją “Tanmeyah”. Vienok pagrindinis dėmesys šiandien koncentruojasi į darbą investicinio fondo valdymo įmonėje “Victory Funds”.

Esu stažavęsis Desjardins kredito unijų federacijoje (Kanada), kooperatiniame banke Rabobank (Nyderlandai), Lenkijos kredito unijų judėjime SKOK, Bancci di Credito Cooperativo (Italija) ir kt. Gyvenimą su kredito unijomis buvau ir vis dar esu susijęs jau daugiau, kaip 20 metų, esu Akademinės kredito unijos, kredito unijos “Moterų taupa” ir Palangos kredito unijos narys.

Iki 2017 metų kovo 30 d. ėjau Lietuvos centrinės kredito unijos valdybos pirmininko ir administracijos vadovo pareigas, prieš tai šioje įmonėje dirbau rinkodaros skyriaus vadovo pozicijoje. Baigęs karjerą LKU grupėje, įsteigiau MB “4 strategijos” ir dar vėliau UAB “Rentifa”.

Kaip valdybos narys vis dar dalyvauju Asociacijos Lietuvos kredito unijos, UAB “LKU turto valdymas” veikloje, iki 2017 m. spalio mėnesio ėjau ir tarptautinės organizacijos “Proxfin” valdybos nario pareigas.

Mokiausi Tauragės 1-oje vidurinėje mokykloje (dabar Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija), baigiau Vilniaus universiteto Kauno humanitarinį fakultetą ir įgyjau Tarptautinio verslo magistro laipsnį bei verslo vadybos ir administravimo bakalauro kvalifikacinį laipsnį.

Laisvalaikį leidžiu pridėjęs akį prie fotoaparato Pentax K10D Pentax K-3 – galbūt seksiu arba jau seku savo senelio Juozo Meškerio pėdomis, kuris buvo vienas žinomiausių profesionalių fotografų Tauragėje. Kviečiu apsilankyti fotoprojekto “Po nuotrauką kasdieną 2010” galerijoje, o taip pat užsisakyti asmeninę fotosesiją. Taip, mano nuomone, svarbu įamžinti ir išsaugoti tas malonias dabarties akimirkas ir dalintis jomis su kitais ateityje.

Patinka beisbolas, krepšinis ir pastaruoju metu – amerikietiškas futbolas. Sergu už Kauno “Lituanica” bei Boston’o “Red Sox”, Kauno “Žalgirį” ir New England Patriots. Patinka kinas, ypač filmai paremti tikromis istorijomis. Tomas Hanksas – geriausias aktorius. Rašau bei administruoju blog’us ir tinklapius, domiuosi skaitmeniniu marketingu, socialiniai tinklais, webcastingu, elektronine komercija. Prezentacijų ruošimas ir pristatymas vis dar teikia malonumą:)

Na ir svarbiausia – turiu išties gausų atžalyną: vyriausias sūnus Valentas (24), dukra Ieva (20) ir pats mažiausias Justas Povilas (9)!

Susisiekime!

[contact-form-7 404 "Not Found"]
Scroll to top
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com