Atvykus į tranzitinį oro uostą

Kiekvieną kartą atvykęs į naują oro uostą, pasižiūriu į sujungiamųjų (tranzitinių) skrydžių tvarkaraščius televizoriuose, kad žinočiau prie kokių vartų laukti kito skrydžio. Tiksliau, į kurią pusę bėgti, jei vėluočiau.

20130624-172632.jpgTaip jau nutinka, kad dažniausiai atvykstu kokiomis 4-6 val. anksčiau ir dar nerandu paskelbtos informacijos apie įlaipinimą. Tuomet keliauju prie artimiausiosinformacijos būdelės pasiklausti kaip kad ir kur.

Tiesa, ne visuomet taip daryti būtina, nes ieškoma informacija jau būna po nosimi, t.y. išspausdinta ant bilieto. Taip nutiko ir šiandien skrendant iš Vilniaus į Paryžių per Frankfurtą. Tokiu atveju sakau „o, kaip gerai – niekas nepasikeitė”:)

Toliau telefonas, internetas, twitteris ir t.t.

Kokia jūsų rutina oro uostuose?

3 Comments

 1. Aivaras
  2013-06-24

  Sumokėti 7 svarus/10 eurų ar bet kokią kitą prašomą sumą už internetą, kad būtų galima visus laiškus ir mailing listus nusisiurbti – kad būtų ką per skrydį veikti.

  Atsakyti
  1. adminas
   2013-06-25

   Interneto paieška ir pas mane sąraše tarp pirmųjų to-do punktų. Tik kaip spartaus ir greito interneto šalies gyventojas pirmiausia ieškau nemokamo:) Frankfurte prisiregistravus emailą duoda 30 min., Paryžiuje 15 min. Iš vieno įrenginio Frankfurto oro uoste gali registruoti du adresus ir taip gauti 1 val. Aišku, Vilniaus oro uoste nemokamai.

   Atsakyti
   1. Fortunatas
    2013-06-27

    Papildymas: Varšuvos Šopeno oro uoste galima rinktis „orouostinį” wi-fi – reikia prie wi-fi automatų nuskenuoti įlaipinimo bilieto barkodą ir gauti prisijungimo duomenis, kuriuos suvedus į webformą gaunama iki 30 min.nemokamo wi-fi. Jei šios dozės neužtenka, galima pritūpti prie ING internet gate (tarp 27-28 ir 25-26 vartų) ir naudotis be ribų. Tiesa, laiks nuo laiko prisijungiant iš naujo.

    Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Scroll to top