Filmas Bankininkas (The Banker)

Bankininkas / The Banker filmo apžvalga

Pavadinimas: Bankinknkas / The Banker
Režisierius: George Nolfi
Žanras: Drama
Rekomendavo: Nepamenu, kaip užtikau.
Apžvalgos data: 2020 balandžio 26, šeštadienis

Įvertinimas: ★★★

Žymūs aktoriai: Samuel L. Jackson
Geriausia frazė: “finansiniuose nusikaltimuose, visuomet yra dalis subjektyvumo”
Mėgstamiausias personažas: Samuel L. Jackson

Apibendrinimas ir apžvalga:

Filmas pastatytas pagal tikrą istoriją ir, jau kas esate skaitę mano apžvalgas anksčiau, tokie filmai iš manęs gauna iškart žvaigždutę. Patinka filmai paremti tikromis istorijomis nors tu ką. Beje, ko gero tai pirmas  Apple TV išleistas filmas, kurį pamačiau.

Siužetas vyksta penkiasdešimtųjų Teksaso valstijoje. Pagrindinis personažas juodaodis jaunuolis, norintis prasimušti į elitą. Labai žingeidus ir protingas. Nugirdęs iš baltųjų apie pinigų uždirbimo būdus, atkakliai imasi nekilnojamo turto verslo. Pradžia juodaodžiams “atlaidesnė” Kalifornija.

Norintiems pradėti užsiimti nekilnojamojo turto verslu – tai savotiškas trumpas ir greitas pradžiamokslio įvadas ir atidesniems dar netgi su testu, kaip įsisavinote žinias (sufleruoju: scena golfo laukuose).

Kadangi pagrindinį heroju Teksasas vistiek traukia, jis kartu su verslo partneriu taip pat juodaodžiu (Samuel L. Jackson) nutaria dar giliame segregacijos liūne tūnančioje valstijoje nusipirkti nei daug nei mažai – banką. Būdami sumanūs verslininkai, jie sutinka darbuotis už širmos, o savo verslo veidu pastato baltaodį giminaičio pažįstamą iš darbininkų luomo.

Va, tada ir prasideda. Iš pradžių toks “fake it till you make it”. Iš profesinės pusės labai priminė kredito unijų laikus, kai teko iš arti matyti viską – ir žaibišką augimą, ir astonautišką plėtrą, ir tuo pat metu kai kurių vadovų nekompetencijas. Kartais ir ne iš blogos valios, o iš godumo ar nežinojimo. Nors godumo vis gi nepriskirčiau prie geros valios 🙂

Nenoriu visko išpasakoti, bet kam įdomus nekilnojamojo turto verslas, bankininkystė, rekomenduoju pasižiūrėti. Ar tai filmas, kuris nuraus stogą, tikrai ne, pradžioje teko sukaupti kantrybę ir nepasiduoti nuobodžioms scenoms, tačiau vėliau filmo dinamika pradėjo rutuliotis įdomiau ir tai buvo puiki istorija su daug pamokų ir iš gerosios, ir iš blogiosios pusės.

Taigi, vertinu ★★★

Įvertinimas gali būti nuo ★ (labai šiaip sau) iki ★★★★ (rekomenduojamas žiūrėti ir nekartą)

Jei patinka apžvalgos, prenumeruokite naujienas ir sužinosite pirmieji, kada pasirodys naujas postas.

Prenumeruokite naujienlaiškį

Tuoj tuoj...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!

Linkėjimai
Fortunatas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Scroll to top
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com