Filmo apžvalga: Sing Street

Treileris: https://www.youtube.com/watch?v=C_YqJ_aimkM

Garso takelis: Sing Street Original Soundtrack

Pavadinimas: filmo Sing Street apžvalgos ir vertinimai IMDB ir Rotten tomatoes

Režisierius: John Carney

Žanras: Drama, melodrama, komedija

Rekomendavo: Lifehacker.ru

Apžvalgos data: 2016 gruodžio 27, antradienis

Įvertinimas: ★★★

Žymūs aktoriai: Jack Reynor

Geriausia frazė: You can never do anything by half; do you understand that? (Tu negali nieko daryti pusiau; ar supranti tai?)

Mėgstamiausias personažas: Raphina (aktorė Lucy Boynton)

Apibendrinimas ir apžvalga: O taip… šį kartą filmo posteris (plakatas) mane suklaidino – pagalvojau, kad tikrai nežiūrėsiu šio filmo, nes kažkaip… apie paauglius, bet tikrai nesigailiu, kad paklausiau Lifehacker.ru (rusų kalba) rekomendacijos pasižiūrėti filmus, kuriuos tikriausiai praleidote 2016 metais.

Tai štai, šis filmas yra vienas iš tų, kuriame nevaidina jokie supergarsūs holivudiniai aktoriai, bet jis vistiek geras. Geras ypač tiems, kurie yra nostalgiški 80-iesiems ir kada nors mokykloje yra bandę sukurti muzikinę grupę. Paminėtos tokios grupės kaip Depeche Mode (ko gero dar nebuvau aptikęs jokio filmo, kur juos kas nors būtų paminėjęs), Duran Duran (su geriausiu UK bosistu), Genesis su Phil Collins (nevisai iš gerosios pusės:)), The Cure (besidžiaugiantys liūdesiu) ir pan. Nemažai šios apžvalgos skaitytojų tikriausiai jau atkrito 🙂 Na, bet neskubėkite – šis filmas yra apie tai, kad reikia būti atkakliam ir siekti savo svajonės, nepaisant jokių kliūčių ir “nedaryti nieko pusiau”.

Trumpai apie siužetą. Gyveno sau vaikinas kartu su broliu ir seserimi vidinių problemų turinčioje airių šeimoje ir, kadangi su darbais tuo metu buvo striuka, šeimos taryba nutarė, kad tam vaikinui teks keisti mokyklą į prastesnę. Patekęs tikrai į nekokią aplinką, Conoras (pagrindinis personažas) bando atrasti save ir jam padeda atsitiktinai pamatyta mergina Raphina, kuri vėliau tampa jo mūza ir priežastimi įkurti muzikinę grupę.

Ech, pats prisimenu tuos laikus, kai bandžiau įkurti muzikinę grupę ir, jei kas būtų parodęs šį filmą kai man buvo 13-14 metų, galbūt būčiau geriau pasiruošęs:) Nors negaliu skųstis – trejetą metų vyresnėse klasėse visai smagiai grojau schoolband’e “The Mud”.

Taigi filmas lengvas, pozityvus ir, sakyčiau, įkvepiantis. 3 iš 4.

FD

Įvertinimas gali būti nuo ★ (labai šiaip sau) iki ★★★★ (rekomenduojamas žiūrėti ir nekartą)

P.S. Kartoju įrašą, nes kažkokie Kurdistano aktyvistai ištrynė pirmąjį postą, prikabinėjo visokių vėliavų ir plakatų su šūkiais 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Scroll to top