Interviu Kurjeryje

Tauragės kurjeris

Ačiū Tauragės kurjeriui, kad paminėjo savotiškoje buvusių tauragiškių šlovės alėjoje. Nors tikrai nesitikėjau interviu prašymo. Šiais laikais už viską mokėti gi reikia – o čia ėmė ir išspausdino už dyką 🙂  Ko gero tai bus antrasis mano interviu Tauragės žiniasklaidai – pirmasis buvo su grupe „The Mud” prieš 22 metus, kai „Tauragiškių balso” korespondentei Donaldai Meiželytei visa grupė kalbėjome, kaip neriame į žvaigždėtą muzikos pasaulį ir antrasis dabar – „Tauragės kurjeryje”.

Perskaitęs aupratau, kad nepaminėjau dar vieno svarbaus etapo savo gyvenime, kuris įpūtė  drąsos ir pasitikikėjimo savimi – tai diskotekų ir vietinės TV laidų vedimas. Pirmasis davė ir verslumo pagrindus – kiek reikia investuoti ir ką reikia padaryti, kad galėtum atsiimti įdėtus pinigus, laiką ir energiją. Vis dar pamenu tą priešnaujametinę diskoteką Tauragės 1-ojoje vidurinėje mokykloje, kai teko konkuruoti su žymiąja 4-ąja ir nors pradžia buvo žadanti fiasko, tačiau baigėsi sausakimša aktų sale ir bilietų pardavimo rekordais. Tuomet, pamenu, su kolega Vaidu Bridikiu atidavėme visus save atsidėkodami publikai. Beje, nuoširdžiai noriu padėkoti Listonui ir a.a. Kęstui Patašiui tiesiog už tai, kad buvo – be jų neįsivaizduoju, kaip būtų reikėję medžioti naujausius muzikos įrašus.

Ankstyva pažintis su televizija išmokė atsipalaiduoti prieš filmavimo kameras, o tiesioginis eteris – priversdavo smegenis suktis greičiau ir dirbti  tandemu su liežuviu, ypač kai reikėdavo atsakinėti į klausimus, kai dainos užstrigdavo ir dėl to reikėdavo užpildyti pauzes. Teko netgi vieną Tauragės Naujametinės TV laidą parengti – visą dieną filmavome, kartais scenarijų rašydami vietoje ir vėliau montavome iki devynių ryto, paryčiais žadindami prodiuserį ir montuotoją Valdą Šarakvasą – vis prašydami atsilaikyti dar penkias paskutines minutes.

Dar prisiminau radistų būrelį, kuris padėjo išlavinti klausą kalbant trukdžiais aplipintomis ilgomis bangomis su radijo entuziastais iš viso pasaulio. Beje, Arvydas Okas būtent po radistų šovė auktyn su anglų kalbos žiniomis ir vėliau įkurė ko gero geriausią vertėjų biurą Lietuvoje „Okas language solutions„. Na, o už anglų kalbos žinias ir britišką tarimą turime abu dėkoti ko gero geriausiai anglų kalbos mokytojai Sofijai Bagdonienei.

Tikrai smagūs prisiminimai iš vaikystės miesto!

Nuoroda į interviu.

Linkėjimai
Fortunatas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Scroll to top