Ką rinktis: Bangos ar Žaros čeburekus?

Karštų čeburekų ir keptos duonos išnešiotojai.
Karštų čeburekų ir keptos duonos išnešiotojai.

Atostogaudamas su šeima Šventojoje, nutariau padaryti eksperimentą, kurie čeburekai skanesni. Iš tiesų domino faktas, kokiais vieno ar kito prekės ženklo ambasadoriais taps skirtingų firmų pardavėjai.

Šiaip dažniausiai nesigundome nuobodžiais iki gyvo kaulo „reklaminiais intarpais”, kurie transliuoja dažniausiai tik vieną nuotaiką „einu per smėlį ir šis darbas mane užknisa”. Ačiū Dievui, atsiranda kūrybiškų žmonių, kurie paįvairina marširavimą pirmyn atgal ir pralinksmina poilsiautojus savo sugalvotomis šmaikščiomis „akcijomis”, kaip pavyzdžiui, „perkantiems karštą čebureką, puikus polietileninis maišelis nemokamai” 🙂

Nekalbėsiu apie tai, kokiomis sąlygomis jie gaminami ir pardavinėjami bei kas gali dėl to nutikti. Apie tai neseniai, beje kaip ir kiekvienais metais yra rašoma nacionalinėje spaudoje. Surizikavau.

Taigi, buvo įdomu sužinoti, ką atsakys pardavėjai į klausimą „kuo skiriasi jūsų firmos čeburekai nuo kitos”?

Pirma, susitabdžiau jaunuolį pardavinėjantį „Bangos” čeburekus ir paklausiau: „tai kuo skiriasi „Bangos” [čeburekai] nuo „Žaros”?”

Atsakymas:

„pirma, mūsų [Bangos] čeburekai yra kitokios formos – trikampiai, netradiciniai;

toliau, pas mus daugiau mėsos;

mes gaminame iš jautienos, o Žara iš kiaulienos (suprask, mažiau riebūs)

na, ir šiaip, mūsų skanesnė tešla.”

Visai neblogai, o tiksliau, netgi gerai.

Kitą dieną (negaliu gi taip rizikuoti iškart) pakviečiau Žaros čeburekus nešiojančią merginą ir uždaviau tą patį klausimą: „kuo skiriasi „Žaros” [čeburekai] nuo „Bangos”?”

Atsakymas:

„Hmmm… na…

Pas mus [Žaros] tradicinė forma ir tešla

Na, šiaip skanūs.”

Va. Štai, kur „Žaros” vadybininkams (vadovams) reikėtų padirbėti – pirma, įpūsti dvasios komivojažieriams, o taip pat ir sugalvoti arba tiksliau surasti bent vieną kitą papildomą pranašumą arba ypatumą, dėl kurių jų gaminiai būtų poilsiautojų labiau pageidaujami.

Savaime suprantama, kad iš dviejų atvejų negalima daryti jokių apibendrinimų, nes kitas ar kita Žaros čeburekus pardavinėjantis vaikinas ar mergina gal ir būtų išvadinusi kur kas daugiau jų firmos produkcijos privalumų, tačiau kartais, o gal ir dažniau nei tik kartais, verta paklausti savo darbuotojų, „kuo mūsų įmonės produkcija, prekės, paslaugos skiriasi nuo konkurentų ir kuo mūsų produktai geresni?”

Visgi darbuotojai yra įmonės ambasadoriai, todėl būtinai paklauskite.

Beje, o kurie Jums skanesni?:)

Su linkėjimais

Fortunatas

P.S. Gaila, neturėjau su savimi jokio fotoaparato, todėl dabar negaliu iliustruoti kokie Bangos ir Žaros skirtumai.

Nuotrauka paimta iš http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/nelegalius-ceburekus-pardavineja-net-vaikai-56-47094, autorius Egidijus Jankauskas

3 Comments

  1. Ernesta
    2016-06-09

    Sveiki, esam bandę 2 rūšis: žaros ir naminių čeburėkų (juos pardavinėdavo po savaitę, dvi, vėl pertrauka, bent taip girdėjau iš tetos kuri turi namelį). Taigi iš pradžių ragavau žaros, vėliau išgirdau kažkokius naminius tačiau bijoju paragaut :Dbet pabandėm, skirtumas buvo…. Nesitikėjau,bet naminiuose (bent jau taip vadinosi) buvo daug daugiau mėsos, patys čeburėkai didesni ir skanesni 🙂 žaros žinoma irgi buvo skanūs, bet nelyginant prie buvusių, šiais metais reiks bandyt ir bangos 😀

    Atsakyti
    1. Fortunatas
      2016-07-28

      Savaitės pradžioje buvau Palangoje ir girdėjau močiutę siūlančią paplūdimyje naminius čeburekus. Susilaikiau. Svarbu, kad skanu ir sveika buvo 🙂

      Atsakyti
  2. Fortunatas
    2013-09-11

    Tai tekstas gavosi labiau apie čeburekų skirtumus ar apie pardavėjus, žinančius ir gebančius pristatyti savo pardavinėjamus produktus/teikiamas paslaugas?

    Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Scroll to top