Kaip per 5 sekundes sulankstyti marškinius

Grįžote iš atostogų, kalnai rūbų – skalbimo mašinos dūzgia be sustojimo, lyginimo lentos linksta ir pūškuoja ir dar liko… rūbų lankstymas, o taip nesinori aukoti laiko.

Tiesą pasakius esu kiek nustebęs, kad mano bloge šiuo metu pats populiariausias įrašas yra apie tai, kaip profesionaliai susilankstyti rūbus. Ko gero užimti internautai nori kuo mažiau laiko gaišti prie tokios, kaip čia pasakius literatūriškai, rutinininės lankstomosios veiklos. Tačiau niekur nedingsi – turime rinktis tarp tvarkos ir betvarkės, o kalno rūbų juos išlyginus nesinori vėl susukti į kamuolį ir laikyti paskutinei minutei.

Panašu, kad tai parūpo ir produktyvumo entuziastams, kurie sugalvojo būdą, kaip per penkias sekundes tvarkingai sulankstyti marškinėlius ar marškinius. Vaizdo įraše patyręs lankstytojas tai padaro net nepilnai per 2 sekundes.

Pats išbandžiau ir galiu patvirtinti, kad daugiau 10 sekundžių neužtrukau (ei, aš dar tik mokausi). Tad, kviečiu pasižiūrėti šį vaizdo įrašą, kaip sutaupyti kelias minutes asmeninio laiko ir, jei patiko, ką pamatėte, paspauskite „laiką” bei pakomentuokite, kaip ir per kiek sekundžių pavyko sulankstyti marškinius.

Gal galite pasidalinti savo patarimais, kaip taupyti laiką rutininiuose namų ruošos darbuose? Mielai paskaitysiu:)

Fortunatas

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Scroll to top