Kas yra kas šiame blog’e?

eiles_lietuvai2

Šiandien pirmoji projekto „Po žinutę kiekvieną darbo dieną” diena. Padaryti įrašą dienoraštyje nėra sudėtinga – „atsikėliau tada, išsivaliau dantis tokią valandą, po to ėjau valgyti” ir taip toliau ir panašiai. Tam yra twitter‘is. Tuo tarpu blog’o arba dienoraščio turinys turi (pa)tikti ne tik jo rašytojui, bet ir jo skaitytojui. Kai pagalvoji, anksčiau būdavo didžiausia paslaptis pavartyti svetimą dienoraštį, o dabar – gali tiesiog rinktis iš tūkstančių atsirandančių kiekvieną dieną.

Nutariau pažvelgti į Dirgincius.info lankomumo statistiką, kodėl internautai čia užklysta? Kokios informacijos labiausiai ieškoma? Dirgincius.info „sukasi ant” Wordpess‘o, o statistika ir kiti įvykiai matuojami Statpress įskiepiu. Kai ko tikėjausi, bet kai kas ir nustebimo 🙂

Duomenys pateikti iki 2009 metų spalio 12 d.
Iš viso apsilankė 7078 lankytojų
Iš viso puslapiai buvo peržiūrėti 32680 kartus
Iš viso tinklapį analizavo 33293 spiders
RSS prenumeratos kanalais pateikti 2059 įrašai

Ko tikėjausi

Vienas blog’o tikslas buvo suburti bent dalelę Dirginčių giminės elektroninėje erdvėje, o kitas – sudaryti giminės medį, prie kurio galėtų prisijungti giminaičiai ir stebėti Dirginčių bei susijusių giminių pokyčius. Remiantis statistika, į tinklapį dažniausiai patenkama ieškant informacijos apie šeimos medį, šeimos medžio kūrimo programas – http://dirgincius.info/blog/?p=99 štai tas puslapis. Įvedus „Google” paieškoje „šeimos medis” (be kabučių), Dirgincius.info puikuojasi garbingoje 6 vietoje šalia tokių puslapių, kaip My Heritage (www.myheritage.lt), Microsoft Office Šeimos medžio kūrimo šablonai (office.microsoft.com), Agelong Tree (www.genery.com). Reklamdaviai, mano kontaktus rasite šiame puslapyje ;)) Beje, dėl Agelong Tree, šią šeimos medžio kūrimo programą apžvelgsiu kitą savaitę.

Ko nesitikėjau

Neįsivaizduojamai (per drąsiai aš čia :)) daug kartų lankytojai patenka į Dirgincius.info ieškodami… eilėraščių apie Lietuvą ir rudenį. Įvedus „Google” frazę „eilėraštukai apie rudenėli” (be kabučių) Karolinos Dirginčiūtės eilėraštis yra 4! Pagal frazę „nauji eilerasciai apie Lietuva 2009 bet tik apie Lietuva”, Ievos Dirginčiūtės eilėraštis Lietuvai yra 9 sąrašę, o jei įvesite tiesiog „eilerasciai lietuvai” – šis eilėraštukas yra prizinėje trečioje vietoje. Poetai ir poetės – sukluskite ir rašykite bei atsiųskite eilėraščių apie Lietuvą – su malonumu juos patalpinsiu!

Na, ir paskutinis, bet ne pagal svarbą faktas – tai nuotraukos iš beisbolo rungtynių tarp Kauno „Lituanica” ir Vilniaus „Juodasis vikingas”. Prieš keletą savaičių – tai buvo dažniausiai lankoma nuoroda. Pažadu, ateityje ir toliau pagal galimybes fiksuosiu šios mano mėgiamos ir kol kas, deja, nepopuliarios Lietuvoje sporto šakos akimirkas.

Ką dar galiu pažadėti – tai daugiau kalbėti apie kūrybą, kuri supa Dirginčius. Ypatingą dėmesį skirsiu fotografijai – matyt, genai iš mamos pusės atsiskleidė. Bet kuriuo atveju, kūrybiškumas – Dirginčių šeimos bruožas 🙂 Taip pat nagrinėsiu ir kitus dalykus – aktualijas, santykius tolimoje ir artimoje verslo aplinkoje bei politikoje – tai, kas domina mane ir jus!

Fortunatas

1 Comment

  1. jonas
    2009-10-15

    Su Ievutės eilėraštuku google – geras 🙂

    Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Scroll to top