Kelionė į Bankoką

Eilėje link Franfurto

Pradžia Vilniaus oro uoste. Žmonių minios suplaukė. Atostogos? Reisų kamščiai?
Reiks kada išbandyti Fast track. Kaip visada tų lit..euriukų gaila.

13 kg bagažas. Dėliojausi pagal rekomenduojamų vežtis daiktų sąrašą. Atrodo tikrai per mažai įsidėjau :). Galbūt anksčiau prisipakuodavau per daug?

Priduodant bagažą gavau labai vertingą patarimą, kuris ko gero (tikrai taip – red. pastaba) saved my ass:)

Jei vykstate į Bankoką verslo reikalais, reikslinga išankstinė viza. Jei vykstate turistauti – galite ją įsigyti oro uoste.

Dar taip trumpai Frankfurte nesu buvęs. Tik 55 min. Labai neįprasta, kai dažniausiai tenka lay over’is (pertrauka tarp skrydžių) ne mažiau 4 valandų.

Skrendu Lufthansos lėktuvu. Reiso įguloje nemažai tailandiečių-verslas prisitaiko prie klientų poreikių. Susikeičiau vietomis su viena keleive, kad su drauge galėtų kartu sėdėti. Kažkam padariau kažką gero, kad ir visai nedaug. Joms ko gero kelionė neprailgs.

Girdžiu lenkų, vokiečių, italų, anglų, tajų kalbas. Šalia skrenda pagyvenęs baltasis su tailandiete. Mišrių porų tikrai nemažai.

Tajų kalba labai minkšta:) „tiupa diupa diong pong” No offence. Svarbiausi žodžiai kuriuos išmoksiu – tai สวัสดี (S̄wạs̄dī – tariama kaip „savadėė”), t.y. laba diena ir ขอบคุณมาก (K̄hxbkhuṇ māk, tariasi kaip „kchabkum maak”), t.y. labai ačiū!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Scroll to top