Reklaminis, marketinginis, pardaviminis, akcijinis, priešsavaitgalinis apibendrinantis straipsnelis

Pagrindiniai įvykiai:

Prabėgo, ne – tiesiog pralėkė savaitė ir su įvairiais nuotykiais. Prieš dvi dienas mūsų jaunėlį pirmąkart aplankė senelis Antanas, o šiandien mums jau trys savaitės! Vajei, vajei, kaip bėga laikas.

Tačiau šį penktadienį dar apie ką kitą. Mano profesija – marketingas ir vadyba, todėl ir parašysiu šios dienos pastebėjimus šiomis temomis.

Aptarnavimas:

Forumcinemas Kaune spragėsių skyrius… OMG! (Oh, My God! angl. sutrumpinimas) Ar yra kada nors savininkai matę, kaip aptarnaujami klientai Kaune? Jei ne, tai rekomenduoju padaryti štai, kaip… Pasiimate OMNI ID kortelę ir padėdami ant lėkštutės sakote: „Man, prašau, vidutinį” (vidutinis – tai toks kinofilminis kompleksas – vidutinė dėžutė spragėsių ir du indeliai pasirenkamo gėrimo. Komplekso kaina 16 Lt). Toliau viskas rutuliuotis turėtų panašiai taip.

„Kortelė negalioja”, – lediniu veidu žiūrėdama atsako pardavėja. Pagalvoju, kad ji gal ir ne savo valia įsikūnijo į kažkokį filmo personažą. „Atsiprašau, tai kortelė išvis negalioja?” – klausiu, norėdamas pasitikslinti ir patvirtinti man siųstą informaciją, kad OMNI ID šioje vietoje nebesutaupys kelių litukų saldainiams. „Ne, galioja. Tik vidutiniam negalioja”, – vėl tokia pat išraiška atsako pardavėja iš už kasos aparato. Ghmmm, – atsikrenkščiu ir prasideda mūsų tolimensinis dialogas:
– „O tai kokiems produktams ji galioja?”, – klausiu, prisimindamas identiškai pasikartojančią situaciją.
– „Stambiajam”, – atsako. Pasižiūriu, šio komplekso kaina 19 Lt.
– „Tai, kiek tuomet (su kortele) kainuotų „Stambusis”?
– „16.”
– „Na, tai… duokit „Stambųjį”, – stengdamasis išlaikyti vidinę pusiausvyrą paprašau.

Tai štai klausimas. Nejaugi pirkėjui reikia pereiti visą grandinę klausimų, vietoje to, kad pardaveja paprasčiausiai būtų palankiau nusiteikusi pirkėjų atžvilgiu ir tiesiog PATARTŲ pirkti tai, kas pirkėjui naudingiau?

Nedaryčiau didelės tragedijos iš šio pavyzdžio, jei jis nebūtų pasikartojęs toje pačioje vietoje. Todėl patariu, kai lankysitės Kauno Forumcinemas kino teatre ir norėsite salėje kramsnoti kinofilmišką užkandą, su OMNI ID pirkite „Stambųjį” kompleksą, nes už jį sumokėsite tiek pat, kiek ir už vidutinį kompleksą, t.y. 16 Lt vietoje 19 Lt. O savininkams patarimas vienas – padėkit pardavėjai geriau aptarnauti klientus: arba pamokykit kursuose arba uždėkite aiškius ženklinimus, kokiems produktams yra taikomos nuolaidos – vartotojai patys susigaudys! Ačiū!

Reklama:

Drąsūs, nebijantys minėti konkurento vardo savo reklamoje. Kas? Atsakymas – Apple! Pasirodžius naujajai Microsoft operacinei sistemai Windows 7, Apple netruko išleisti seriją linksmų vaizdo reklamos klipukų su pagrindiniais veikėjais „PC” ir „Mac”. Kviečiu pažiūrėti http://www.apple.com/getamac/ads/ Mmmm… kaip aš norėčiau Mac’o! Bet bet bet… kol kas per brangu, todėl lieku prie PC su jo visais virusais ir kitais, jau įprastais, pasilaužymais. Beje, teko bandyti Windows 7 operacinę sistemą. kol kas jokių didelių priekaištų jai.

Gero savaitgalio!
Fortunatas

4 Comments

 1. fortunatas
  2009-10-31

  Dėl linux’o visiškai sutinku – gera ir stabili operacinė sistema. Kažkada buvau linuxo specas ir paleidau pirmą http://www.lku.lt serverį :)) Tik va vėliau nutolau… kažko linuxui (o tiksliau man :)) trūksta. Dar tiksliau – kai kurių taikomųjų programų, kaip Lightroom ir pan. Bet, kai reikėjo atstatinėti sugriuvusias particijas Ubuntu linux man laaabai padėjo.

  Atsakyti
 2. Andrius
  2009-10-31

  nzn, nzn… pastaruosius dvejus metus su linuksais draugauju. visas patenkintas. 🙂
  beje, prieš kelias savaites „nuėjau į kairę” ir suteikiau ir win7 šansą „apsigyventi” mano dell laptope, tačiau problemos su draiveriais tiesiog užsiutino – niekaip win7 nerado nvidia prokštės.
  toliau ištikimai draugauju su linux. 🙂

  Atsakyti
 3. fortunatas
  2009-10-29

  Aš tai nenaudojau Vistos, nes neturėjau ją „pavežančios” įrangos, bet kiek buvau girdėjęs, tai Vista buvo pakankamas stabdys su nerealiai įkyriu „saugumo” demonstravimu.

  Windows 7 veikia, kaip reikiant ir dar nė karto nemačiau BSOD vaizdelio, nebuvo jokio strigio, trikio, lūžikio ar kito „-ikio” (jau tie kalbininkai prisigalvoja) 🙂 Kol kas esu patenkintas. Kas patogu ir patinka, kad kiekviena įkona užduočių juostoje turi anksčiau paleistų dokumentų sąrašą – paspaudi dešiniu klavišku ir iškrenta sąrašiukas.

  Atsakyti
 4. jonas
  2009-10-27

  Windows7 vakar taip pat susiinstaliavau – pradžia visai maloniai nuteikianti. Nors lyginant su Vista, kol kas skirtumų nedaug pagavau.

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Scroll to top