Skaitmeninės rinkodaros seminare

Fortunatas Dirginčius

Skaitmeninės rinkodaros workshop'e diskusija su kaimynu.

Vakar dalyvavau Nick Baggott skaitmeninės rinkodaros seminare-workshop’e. Dienos programa buvo labai plati – nuo vartotojų elgsenos tendencijų iki paieškos sistemų optimizavimo, blogginimo ir kitų socialinių tinklų „išnaudojimo” įmonės poreikiams tenkinti bei, svarbiausia, suburti apie save paslaugų ar prekių vartotojus. Skaitmeninės rinkodaros seminaro akimirkos su Nick Baggott.

Belieka tikėtis, kad pavyks sėkmingai įgyvendinti bent dalį gautų žinių tiesioginiame darbe ir, aišku, asmeniniais tikslais. Įkvėpė pavyzdžiai, kaip išnaudojamas facebook’as, youtube, delicious ir kiti socialiniai tinklai. Tiesa, buvau vienas iš nedaugelio seminaro dalyvių, kurie turi savo blog’ą (tinklaraštį).

Paklaustas, kodėl turiu savo blogą, nieko kito nesugalvojau, kaip pačia pirmą ir tikrąją dirgincius.info mintį – sudaryti šeimos (dabar jau giminės) medį, suburti išsibarsčiusią Dirginčių familiją į internetinę erdvę (online), kad vėliau galėtume padaryti ilgai laukiamą giminės susitikimą (offline). Tai pasakęs 100 žmonių auditorijai supratau, kaip nutolo šis tinklaraštis nuo pagrindinės savo misijos. Ironiška, bet Nick Baggott pasakė, jog vargu ar verta dėti į tokį sufokusuotą tinklapį informaciją apie savo darbą ar mėgstamą futbolo komandą. Na, apie savo darbinius ar profesinius reikalus dar nerašau, bet apie Tauragės tauro futbolo komandą jau parašiau:)

Klausimas, ar keisti blog’o misiją ar grįžti į „vėžias” ir koncentruotis į Dirginčių giminės susitikimo reikalus? Kaip darytumėte jūs?

[poll id=”2″]

1 Comment

  1. jonas
    2009-04-28

    Manau, kad reiktų koncentruotis į dirginčių šeimą, tačiau ne tik vien apie gimtadienius ir panašiai, bet ir tai, kas yra alktūalu, susiduriama darbe, aktualijose ir t.t. Bet rašyti apskritai apie viską – galima nutolti iki geopolitikos ar kosmoso užkariavimo problemų, nei turinčių ką nors bendro apie šeimą, nei kam nors aktualių šeimos nariams…

    Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Scroll to top