Su šv. Velykom!

Su šventom Velykom!

Sveikiname su šv.Velykomis! Nuostabus rytas, nuostabi diena. Atidaręs balkono duris išgirdau bažnyčių varpus skalambijant. Anksčiau lyg ir nesigirdėdavo čia Šilainiuose, bet matyt palankus vėjelis atnešė garsus ir į miegamuosius rajonus:) Na, tikras Velykų rytas – šilta, smagu, saulėta.

Kai pagalvoji, Velykos šiaip kur kas labiau į temą pradėti ką nors nauja, nei nauji metai – prisikėlimas, metamorfozė ir vis kita, kas susiję su pasikeitimu. Taip, kad kiekvienam derėtų pamislyti, o ką veiks, po to, kai persivalgys kiaušinių, baltų mišrainių, kepsnių, tortų ir visa tai pakartos vėl iš naujo. Gal į sporto klubą, gal šiaip mankštelė rytais. Kitas sugalvos perskaityti knygą, išmokti vairuoti ar leistis į egzotinę kelionę. Pradėkime nuo antradienio.

Sveikiname ir savo giminaičius bei artimuosius su pavasario švente! Linkime linksmai ir sočiai atšvęsti Velykas ir, jei ne laimėti, tai bent jau sudalyvauti šeimos margučių ridenimo olimpijadoje:) Taip pat linkiu nepamiršti atsiųsti naujienų į giminės medį (kuris laikinai neprieinamas dėl nekviestų svečių apsilankymo) ir palaikyti familia.

Su linkėjimais
Fortunatas, Renata, Valentas, Ieva, Justas Povilas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Scroll to top