Susitikome pas Remigijų (Šimašių)

Blogeriai_pas_Mera
Blogerių photoshoot’as

Prisijungiau prie Rokiškio Rabinovičiaus (Visatos Valdovo) iniciatyvos imti porai valandų Vilniaus merą blogerių įkaitu.

Kažkaip gi reikia mandrai parašyti:)

Sutikau Vilniaus savivaldybėje visą beveik, atsiprašau, beveik visą lietuviškos blogosferos elitą. Tikrai įdomu ir smagu pamatyti „gyvus” tekstų ir komentarų autorius, blogerius, tinklaraštininkus. Tuos, apie kuriuos galvodavau mintyse „eina sau kaip jie moka rašyti”.

Remigijus kaip visuomet pasitiko geros nuotaikos, su šypsena, pozityviai kalbėjo net apie draudžiamus ženklus ir kitokius kasdienio gyvenimo apribojimus. Klausė, ką galima būtų padaryti Vilniuje geriau. Pagalvojau, pfff, nu nėr čia ko iš Kauno atvažiavus gerus patarimus Vilniui laidyti. Juokauju, žinoma. Norėdamas duoti patarimus, pirmiausia turi išmanyti, o apsiskaičiusių susirinko gausiai. Patiko istorijos, pavyzdžiui, apie lengvą Vilniaus architektūrinį chaosėlį, kuris matyt ir suteikia Lietuvos sostinei žavesio, kai pavyzdžiui, Šv.Onos bažnyčia pastatyta priešais kitą (nepamenu, ar prieš Šv.Mykolo arkangelo ar Šv.Pranciškaus) o tai nėra įprasta; Kūtvela Elė papildė, kad anksčiau Šv.Onos bažnyčia tebuvo koplyčia ir priklausė vienos bažnyčios „kompleksui”.

Panašu į tai, kad idėjų Vilniaus merui netrūksta, fantazija pas blogerius dirba taip pat naudinga kryptimi, racionalių pasiūlymų irgi pateikta. Taip, kad belieka pasiraitoti rankoves su komanda ir zuj į dirbus. Kažkaip panašu, kad su tokiomis pajėgomis ir teigimomis nuostatomis tikrai pavyks. Na, o #Vilniusleaks ne toks baisus, kaip jį bando nupiešti konfidencialių susirašinėjimų nutekinimo šliuzas. Čia greičiau mokomoji treniruotė, kaip atsidūrus dėmesio centre paruošti komunikaciją, kaip išnaudoti auksinę valandą ir… kaip patikrinti vidines sistemas ir struktūras, kurias iš patirties galiu pasakyti labai nelengva keisti.

Kažkaip nebeįdomiai jau tekstas dėliojasi – pats laikas užbaigti arba keisti temą.

IMG_0202

Tai štai, mūsų pasisėdėjimą nutraukė apsilankiusi pas merą mergaitė Ieva su iniciatyva surinkti 30.000€ vėžiu sergantiems vaikams ir nusikirpti plaukus.

IMG_0208
Nustatant tikslus…

 

Common sense iškart pritaikė vadybinius procesus tikslams nustatyti pagal SMART metodiką ir užrašė lentoje, kad iki rugpjūčio 15 d. reikia surinkti 30.000€ surinkimo tikslo. Diskusija dėl plaukų palikta spręsti individualiai.

Kviečiu mano tinklaraščio skaitytojus, prisidėti prie Ievos iniciatyvos ir paaukoti bent eurą kitą. Tokiuose darbuose labai svarbi kooperacija – atrodo nedideliais darbais visi po truputį prisideda, bet po to pasižiūri, kad ohoho, kokie darbai nuveikiami, kai suvienijamos pajėgos.

Paramos paskirtyje nurodyti: „Palaikau Ievą ir visus vėžiu sergančius vaikus“
Sąskaitos Nr. LT77 7300 0101 4079 5625
Paramos ir labdaros fondas „Mamų unija“
Įmonės kodas: 302288579
Swedbank AB
Banko kodas 73000
BIC – HABALT22

Sėkmės, Ieva, tavo kilniame darbe! Daugiau apie šią istoriją kviečiu pasiskaityti Ievos facebook puslapyje ir Giedrės bloge.

Visko kaip sakoma nesurašysi, kas įvyko per dvi valandas. Be to, tai jau padarė kiti kolegos blogeriai (žr. sąrašas žemiau), o mes visi po susitikimo desertui užlipome į 20 aukšto terasą pasigrožėti Vilniumi.

IMG_0225
Miniatiūros nuo 20 aukšto terasos
IMG_0217
Visatos Valdovo žvilgsnis į blogosferą

Apie susitikimą su Vilniaus meru parašė:
Enorca (pati pirmoji pasidalino įspūdžiais – pavydėtinas produktyvumas, vienok!)
Common sense
Giedrė
Rokiškis
Kootvela
Adis – visą laiką zujo su Canon fotoaparatu ir fiksavo viską, kas legalu ir kas ne (nors buvo taip viskas atvira, bet ką gali žinoti, gal turėjo progos užmesti objektyvą ant mero stalo ir bus koks Adisleaks:)) Dar sėdėjo net AZ užsakytoje kėdėje, ant kurios naujasis Vilniaus meras nė karto nesėdėjo ir kaip supratau nesisės:)

IMG_0186
Trumpam kėdėje, ant kurios nesėdima

Su linkėjimais,
Fortunatas

P.S. Atsisveikindamas paklausiau Skirmanto palinkėjimo ir pradėjau atnaujinau rašliavą savo bloge. Ar tas entuziazmas truks tik šiandien ar išsilaikys ir kitomis dienos – bus matyti 🙂

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Scroll to top