Ugnės ir Miglės asmeninė fotosesija Kauno botanikos sode

Pirmadienis – diena apie fotosesijas. Pirmojoje fotosesijoje fotografavau kolegės Aistės dukras Ugnę ir Miglę. Pasirinkome Kauno botanikos sodą. Saulėta, kiek vėjuota diena, nuotraukose leido sukurti ir linksmą, ir svajingą atmosferą. Pievoje šalia oranžerijos ir gėlių sukiojosi vienas kitas lankytojas, todėl galėjome stebėtinai produktyviai atlikti fotosesiją. Labai padėjo ir medinė pavėsinė, kuri pridengė merginų veidus nuo tiesioginių saulės spindulių, o taip pat leido pasiekti įvairesnių nuotraukų.

Portretas: Miglės žvilgsnis
Portretas: Miglės žvilgsnis

Seserys pirmą kartą fotografavosi tik joms skirtoje fotosesijoje. Pradžioje jautęsis merginų jaudulys ir šioks toks susikaustymas, kuris dingo jau po pirmųjų penkiolikos minučių darbo. Po to linksmai praleidome likusį laiką šnekučiuodamiesi ir pozuodami. Pozavimas yra darbas, nes norint, kad nuotrauka perteiktų emociją, reikia išgauti natūralias ir tuo pat metu „tvarkingas” veido ir kūno išraiškas. Ir galiu pasakyti, kad Ugnei ir Miglei tiesiog puikiai pavyko!

Seserys: Miglė ir Ugnė
Seserys: Miglė ir Ugnė

Labai išmintingai merginos pasielgė, kad atsivežė keletą rūbų rinkinių – vieni buvo puošnūs ir elegantiški, o kiti – kasdieniški. Vėl gi nuotraukos įdomesnės ir fotosesija tapo gyvesnė.

Fotosesijos akimirka: Ugnė
Fotosesijos akimirka: Ugnė
Miglė
Miglė

Jog laikas neprailgo, paminėsiu faktą, kad mums baigus fotosesiją, jau buvo uždaryti Kauno botanikos sodo vartai ir reikėjo gražiai paprašyti, kad juos atidarytų be papildomo darbo ravint augalų lysves. Tiesiog nelabai pasižiūrėjom laiku į laikrodį:)

Seserys: Ugnė ir Miglė
Fotosesija akimirka. Seserys Ugnė ir Miglė

Svarbiausia mano, kaip fotografo, užduotis buvo leisti merginoms fotosesijoje būti savimi ir jaustis taip, kad po fotosesijos visi pasakytume – tikrai gerai praleidome laiką.

Fotosesija: Ugnės portretas
Fotosesija: Ugnės portretas

Fotosesijos rezultatas – daaaug nuotraukų ir vienas foto filmas, kuris, bent truputį suvirpino jausmų stygas. Fotografuodami ir fotografuodamiesi darome gerą darbą – įamžiname tai, kas brangu ir padedame mums patiems prisiminti tas nuostabias, bet jau niekad nebepasikartosiančias akimirkas.

Mama ir dukros
Fotosesija: Mama ir dukros

Patikusios nuotraukos ir fotosesijos fotofilmukas. Malonaus žiūrėjimo!:)

[nggallery id=1]

Aistės, Ugnės ir Miglės fotosesija (2010 birželio 17) from Fortunatas Dirginčius on Vimeo.

Iki,
Fortunatas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Scroll to top