fbpx

Interviu Tauragės radijui

neumann-microphone-studio-1699345Išnaudojau trumpas keturių dienų atostogas ir apsilankiau Tauragės radijuje. Seniai jau žadėjau, bet vis nerasdavau laiko. Smagu buvo susitikti su radijo direktoriumi Valdu Latoža, kuris kažkada buvo mano muzikos mokytoju, po to dar buvo ir mokyklos muzikinės grupės, kurioje grojau bosine gitara, vadovu.

Valdas ir Rima - Tauragės radijo ašis.
Valdas ir Rima – Tauragės radijo ašis.

Pakalbėjome apie Tauragės aktualijas, penkias varles kūdroje J, Tauragės radijo kelią į pripažinimą. Apie tai, kaip radijo stotis stengiasi pritraukti savanorių, turinčių idėjų, kurie, be abejo, suteikia žavesio miesto bendruomenės kultūrai. Šiaip tikrai smagu, kad gimtajame mieste veikia vietinė radijo stotis ir ji atsirado su kredito unijų pagalba. Valdas L. kartu su Sigitu Kancevyčiumi turėjo idėją, ja patikėjo Tauragės kredito unija ir Lietuvos centrinės kredito unijos bei kredito unijų konsorciumas, kuris administravo Verslumo skatinimo fondą pradedantiems verslininkams, radijo stoties idėją sufinansavo (klausimas kalbininkams, ar pastarasis žodis lietuviškas?:)).

Vėliau laidų vedėja Rima Bandzinaitė-Latožienė pasodino mane prie mikrofono ir ekspromptu pakalbino intervui. Kaip gavosi taip gavosi, gal neišsilakstė auditorija:) Kadangi pokalbo metu buvo paminėtas ir šis tinklaraštis, kartu su kitais pasakojimais apie laisvalaikį, darbą, gyvenimą Tauragėje, tai lai tupi ta proga ir nuoroda į interviu. Ačiū už klausimus, Rima ir dėkui Valdai už kvietimą apsilankyti svečiuose! Linkiu sėkmingai darbuotis šaunioje komandoje 🙂

Pokalbis su Lietuvos centrinės unijos valdybos pirmininku, tauragiškiu Fortunatu Dirginčiumi

Beje, Tauragės radijo stoties 98,2 MHz dažnis girdimas Tauragėje ir 70 km spinduliu aplink ją, o kas gyvena toliau ar mėgsta klausytis radijo internetu, gali padaryti tai, spustelėję šią nuorodą http://tauragesradijas.lt/tauragesradijas.lt.m3u, o kas naudojasi iOS, gali susirasti ir atsisiųsti iš AppStore programėlę įvedę paieškos langelyje Tauragės radijas.

Linkėjimai

FD

Diskleimeris: Šiuo metu UAB “Tauragės radijas” nėra susijęs su kredito unijomis, todėl šis straipsnis nėra reklama (jei ką:))

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to top