Kokius tinklaraščius skaitau (skaitote jūs)?

Laikraštis

Kaip rašo užkietėję tinklaraštininkai… tiksliau būtų pasakyti prisiekę tinklaraštininkai, metų pradžia yra gera proga užsiimti savireklama, kalbant apie kitus tinklaraščius.

Bele ko nerašydamas, tiesiog skelbiu tinklaraščius, kuriuose lankausi arba bent jau lankiausi 2010 metais:

Mackonkiemis.info – kolegos ir draugo asmeninis tinklaraštis, kuriame pateikiami asmeninio gyvenimo įvykiai, o taip pat diskutuojama ir smulkaus verslo klausimais, tinklaraščio savininkas Andrius Mackonis užsiima ir dažasvydžio bei šratasvydžio kovų organizavimu.

Nejau.net – kolegos fotografo, su kuriuo 2010 metais vienu metu pradėjome 365 dienų fotoprojektą, tinklaraštis. Suprantama, kad šiame tinklaraštyje rasite ir Andriaus (sutapimas) 365 dienų fotoprojektą. Beje, Andrius jau pradėjo ir antrą 365 dienų fotoprojektą. Šįkart sunkesnį – teminį, kurio metu visus metus fotografuos kates.

Commonsense.lt – sveiko proto tinklaraštis. Vien jame paminėta nuoroda į dirgincius.info (dabar www.dirgincius.com) per kelias dienas, „atvedė” į mano tinklaraštį ne vieną dešimtį lankytojų.

Karolis.Pocius.lt – Karolio Pociaus tinklaraštis apie technologijas, kurių… neturiu dar 🙂 Tačiau patinka Karolio rašymo stilius ir šiaip, žmogus ne kartą man pagelbėjęs susigaudyti tinklaraščių subtilybėse.

Nezinau.lt – laikomas ko gero populiariausiu tinklaraščiu Lietuvoje. Tačiau lyg ir persibazuojantis į kitą – asmeninę erdvę vienastoks.lt Beje, patiko Nezinau.lt užmanymas transliuoti podcastus (audio laidas (dažniausiai temines), kurias galima atsisiųsti ar klausyti svetainėje). Audžiu mintį, kaip pradįti savo podcastą. Kol kas dar ieškau audimo staklių :))

Evaldo Liutkaus tinklaraštis apie fotografiją, techmologijas. Šalia įdomių fotografijos darbų ir reportažų radau vertingų patarimų, kaip perkelti tinklaraštį iš vieno serverio į kitą. Visiškai neseniai man tai buvo ypač aktualu.

Adomo Švedo tinklaraštis taip pat apie fotografiją, keliones, internetą bei šiek tiek technologijas.

Frejus.lt – mano draugo Donato Frėjaus, su kuriuo esu pažįstamas nuo mokyklos suolo (tiesa, aš metais vyresnis :)) tinklaraštis apie investicijas, ekonomikos tendencijas.

[Papildyta]

Akimirkos – Jūratės Marinionokienės naujutėlis, šviežutėlis 365 dienų fotoprojektas, kurį taip pat ketinu sekti.

Rokiškis – Blogų (t.p. tinklaraščių) reklamos savaitės iniciatorius. Nors ir nEsu jo skelbiamame sąraše, bet ir už gerumą, paminėsiu :))

Prieš rašydamas pagalvojau, kodėl dirgincius.com tinklaraštis turi tik 13 prenumeratorių, kai kiti skaičiuoja 5 ar net 6 tūkstančius. Parašęs supratau, kad rezultatas yar tiesiogiai proporcingas mano paties dalyvavimui kituose tinklaraščiuose. Pažiūrėkite, kiek skirtingų blogerių apsilanko ir komentuoja Commonsense.lt tinklaraštyje.

Tad reiktų keistis 2011 metais 🙂 Įdomu, kokius lietuviškus tinklaraščius skaitote Jūs?

Iki,

Fortunatas

6 Comments

 1. Evaldas
  2011-01-06

  Tamsta turi tiek mažai prenumeratorių turbūt todėl, kad ilgą laiką RSS neveikė (nežinau, gal jau sutvarkyta). Be to, lyg ir nepastebėjau blogeriai.net

  O šiaip pats irgi skaitau 🙂

  Atsakyti
  1. adminas
   2011-01-07

   Tikriausiai, kad dėl nuolatinės kovos už tinklaraščio „gyvybę” ir persikraustymus, nesugebėjau tinkamai paruošti RSS srauto. Bet kuriuo atveju, ačiū, kad apsilankai 🙂

   Atsakyti
 2. Adomas
  2011-01-06

  O, ir aš čia, smagu, ačiū, kad pavartai ir maniškį 🙂 Reikės ir man parašyti įrašą šia tema 🙂

  Atsakyti
  1. adminas
   2011-01-07

   Tai ne, žinoma, kad pavartau :))

   Atsakyti
 3. Andrius
  2011-01-06

  Ačiū tamstai, kad mano projektą pirmu numeriu paminėjote 🙂 Kiba reiks laukt sąskaitos už reklamą? 🙂

  Atsakyti
  1. Fortunatas
   2011-01-06

   Na jau, na jau 🙂 Kaip yra taip yra – kur dažniausiai užsuku, apie tas vietas ir rašau :))

   Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Scroll to top