Montažas snaudžiant

Prieš keletą dienų naktinėjau ir „sekiojau” savo draugų tweet’us. Ir papuolė toks pusbrolio (šimtu procentų negalim pasakyti, bet vienas kitą taip vadinam) iš JAV Bernie Dodge prašymas internetinei Twitterio bendruomenei: „Gal kas turit tokį vaizdelį – gerbėjų minia stebeilijasi ar garbina bažnyčioje ant altoriaus pakabintą Smart board’ą”. Na, galvoju, prašymas toks iš nerealybės, bet nutariau padėti:

1.  Iš www.sxc.hu atsisiunčiau paveikslėlius (rekomenduoju šią svetainę, jei kas norit nemokamų iliustracijų):

680801_90125347

838527_88711968

2. Reikėjo išsiaiškinti, o kas tas Smart board’as? Man, kaip dirbančiam finansų srityje – tai asocijavosi su „šaunia valdyba”, bet Bernis yra San Diego universiteto profesorius, kuris daug energijos ir laiko įdeda į nuotolinio mokymosi panaudojant internetą projektus. Beje, jis vienas pirmųjų tai įdiegė praktiškai, kai kitur dar tik galvojo, kaip „pajungti” internetą, vaizdą, garsą ir tekstą studijoms. man į pagalbą atėjo Google ir atsisiunčiau Smart boardo vaizdelį. Beje, o jūs žinojote, kas yra Smart board (Sumanioji lenta)? Pasirodo Kauno Santaros gimnazijoje, kurią Valentas lanko, ji sėkmingai naudojama fizikos kabinete. Šauniai!

miatacentered

Viską sudėjęs krūvon gavau:tokį rezultatą

Smart_Board_Church_Big

Bernie liko patenkintas, o aš snausdamas nusliūkinau miegoti:)

Kokie viso to rezultatai? Bernie liko patenkintas ir turėjo kuom iliustruoti savo prezentaciją Oklahomos universitete (JAV) [susireikšminau, jis ir be šios iliustracijos tai būtų labai paprastai padaręs :))], aš atnaujinau montažo ir fotomanipuliacijos įgūdžius, susipažinau su Bernie draugu mokytoju Vyt Borbogrimus iš Bali, kurio seneliai kilę iš Lietuvos.

Mažėja pasaulis 🙂

Fortunatas

P.S. O mano senelis, Juozas Meškerys, kuriam (jau) užvakar būtų suėję 109 metai, svajojo kada nors nuvykti į Indoneziją, nes jam tai buvo jo svajonių šalis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Scroll to top