Tarptautinė kredito unijų diena!

TKUD-sveikinimas

Šiandien visame pasaulyje švenčiama Tarptautinė kredito unijų diena! Tokia tradicija prasidėjo 1948 metais ir kiekvieną trečiąjį spalio ketvirtadienį viskas truputi kitaip kredito unijose: skanesnė rytinė kava, platesnės šypsenos, įdomesni pokalbiai, nuotaikingesnės diskusijos, gal net geresni veiklos rezultatai!:)

Šiandien minėjome tai, ką daugiau nei prieš 160 metų kūrė kredito unijos – teikti galimybę žmonėms patiems būti savo gyvenimo šeimininkais, patiems valdyti ir tvarkyti bendruomenės finansus, ištiesti pagalbos ranką bendruomenės nariui, padėti tiems, kurie nori padaryti geresnį gyvenimą ne tik sau, bet ir kaimynui, draugui ar kitam bendruomenės nariui.

Visa tai buvo galima įgyvendinti tik esant keliems svarbiems dalykams – tai žmonių atsidavimui kooperacijos idėjai ir principams, žmonių – visuomenininkų-savanorių degimu ir pasiaukojimu padėti žmonėms, o taip pat reikalingų ir naudingų finansinių paslaugų teikimu kredito unijos nariui – kredito unijos klientui ir bendrasavininkui.

Išties norisi nuoširdžiai padėkoti visiems kredito unijų valdymo organų nariams, darbuotojams ir vadovams už tikėjimą, nuoširdų darbą ir gebėjimą kurti nors ir kokiose nelengvose sąlygose tenka tai daryti.

Norisi palinkėti, kad ši diena mums visiems būtų lyg lengvas metų įkvėpimas įvairioms veikloms, naujiems iššūkiams ir lankstiems sprendimams! Norisi, kad suvoktume, jog esame svarbi viso pasaulio kredito unijų judėjimo dalis. Maža, bet svarbi ir stipri savo vienybe.

Smagu švęsti kartu su 200 milijonų narių visame pasaulyje, kur 101 šalyje veikia 56 tūkstančiai kredito unijų. Tikrai didelė šeima 🙂

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Scroll to top