Kur dingsta laikas? Skaičiuokit su timeEdition

Sutinku, kad klausimas labai filosofiškas. Laikas tarsi yra visuomet, tačiau tuo pat metu jo lyg ir trūksta. Deja, nepateiksiu jokio „mandro” mokslinio paaiškinimo, kaip išspręsti laiko resursų trūkumą 🙂 Tiesiog, siūlau suskaičiuoti, kur ir kiek laiko praleidžiate. Žinoma, šis pasiūlymas neišsrpęs transcendendinės laiko tėkmės problemos, tačiau bent jau žinosite, kaip jį panaudojate. Vėliau galėsite nuspręsti – tinkamai, netinkamai, per daug ar per mažai dėmesio skiriate vienam ar kitam reikalui.

Taigi, kaip tai padaryti? Siūlau išbandyti nemokamą programėlę timeEdition (http://www.timeedition.com), kurios koncepcija labai paprasta – padėti žmonėms praleidžiantiems daug laiko prie kompiuterio bei paaiškinti sau, o gal ir viršininkui :), kur iškeliauja jūsų laikas. Programa tinka Windows ir MacOS (o kaip norėčiau kadanors turėti tokią sistemą :)) aplinkai.

Sėkmės!

GTD patarimas: jei darbas trunka ne daugiau, kaip 2 minutes, imkit ir darykit jį dabar – neatidėliokit, o su timeEdition – pamatuokit 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Scroll to top