Blogų savireklamos savaitė

IMG_0147.JPG

Laikiausi kiek galėjau. Pasirodo galiu daug. Galiu daug dienų nerašyti ir ignoruoti savo blogą. Tiesą pasakius, valios turiu neskaityti ir kitų blogų. Tačiau šiandien neištvėriau ir nutariau pasirodyti, kad neveltui liepos 23 d. dar pratęsiu vardo dirgincius.com galiojimą ir būsiu vienas iš tų mirusių tinklaraštininkų, kurie kaip kosmoso šiukšlės skrieja aplink žemę.

Tai štai, ką aš skaičiau ir galvoju verta pabandyti iš naujo.

Rokiškis Rabinovičius. Aštrus. Įdomu paskaitinėti, kai turiu laiko. Senokai lankiausi ir tik feisbukas atvedė paskaityti apie polemiką su bankininkais.

Common sensėjai. Buvo savaičių, kai skaičiau kaip žiūrėčiau Panoramą per LRT. Bet tai buvo seniai – dar Vėsaitės laikais.

Remigijus Šimašius. Mokyklos draugas (giriuosi), labai įdomus pašnekovas, nuoširdus. Pavydžiu kaip jis sugeba įdomiai ir įtaigiai papasakoti istorijas. Kartą net paklausiau, kaip jam taip pavyksta įdomiai parašyti.

Debesyla. Taip kažkada kartais aplankydavau. Kažkada mane aplankė komentaru. Toks ok, pozityvus, verčiantis pasižiūrėti į veidrodį prieš pradedant burnoti ant pasaulio ir jo santvarkos. Reikės dažniau užsukti.

Bajaliai. Pažįstamų žmonių blogas. Smagu žiūrėti ir skaityti, kaip nuoširdžiai rašo, postina fotografijas, labai įdomios interpretacijos su maistu.

Protokolai. Andrius Užkalnis himself. Nesirenka ant ko važiuoti, užvažiuoti, o ką pavežti į žinomumo viršūnes. Vėl su malonumu paskaičiau įrašą, tiesa Delfyje, tiems, kurie nori visko už dyką. Įdomu, kodėl to straipsnio nėra protokoluose.

Apskritai įdomu, kokios tendencijos vyraus artimiausioje ateityje su tinklaraščiais, ar vis dar bus populiaru turėti savo savos sklaidos kanalą ar naudotis feisbuku, kaip idėjų ir norų papasakoti apie supantį pasaulį nešėju?

Perskaičiau apie kitus sparčiai populiarėjančius blogus, kaip Lidžitos užrašai ir suprantu, kad blogosfera gyvuos – vieni ateis, kiti išeis, tačiau dalis liks ilgam.

Su linkėjimais

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Scroll to top